Fil Uçuşu, ödüle uçtu…

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödülleri
Fil Uçuşu: En kaliteli içerik sağlayan kişisel blog

Dijital Çağ bize demokratik bir platform sunuyor. Bu cümlenin en vurucu karşılıklarından birini blog’larda görüyoruz. Fil Uçuşu’na başladığımda bu platformun kendi halinde bir üyesi olmaya karar vermiştim. İnternet üstü yayıncılıkta altzine.net ve altkitap.com deneyimlerini yaşamış biri olarak, kişisel blog yeni ve tek başıma kulaç atacağım bir okyanustu. O okyanusta attığım her kulacın, yazdığım her yazının karşılığını öncelikle okurlarından, onların yorumlarıyla düşünceyi çoğaltan katılımlarından aldım. Bütün o yazılar ve yorumlar, koştu koştu bu ödüle ulaştı. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü, Fil Uçuşu’na “En kaliteli içerik sağlayan kişisel blog” ödülünü verdi. Bu ödül için oy kullanan herkese, İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü’ne, bütün blog yazarlarına ve okurlarına, düşünceyi çoğaltmak için elini taşın altına koymaktan çekinmeyen herkese teşekkür ederim.

Yorumlar (7)

hak edilen, doğru ve yerinde bir ödül olmuş elbette. tebrikler :)))

Biz teşekkür ederiz Yekta Bey. Başarılarınızın ve güzel paylaşımlarınızın devamını diliyoruz. Ödüller de bu düşüncelerimizi doğrulayan nitelikte oldu doğrusu. Şimdiden tebrik ederiz.
Organizasyon Komitesi adına Harun
http://www.sosyalmedyaodulleri.com
http://www.btz.org.tr

…kişisel blog yeni ve tek başıma kulaç atacağım bir okyanustu.''
Demişsiniz ve ödül olarak size geri dönüşlerin olması ne güzel!
Attığınız her kulaçla yayılmasını sağladığınız dalgalar bana da ulaşmakta, her bir dalga ayrı öğretiler sunmakta.
Topluma ulaşmakta kullandığınız çok yönlü tercihleriniz kendinizi ifade etmenizin ötesinde, her tercih sonunda farklı insanları öğrenme , öğretme teknenizin konuğu yapıyor.
Yolunuz açık olsun Sayın KOPAN!

Bence de ''En Kalteli İçerik Sağlayan Kişisel Blog''tur Fil Uçuşu…

Ödülünüzü kutlar,''düşünce''yi böylesine güzel ve doğru biçemde çoğalttığınız için teşekkür ederim…

tebrikler:) hakettiğinizi düşünüyorum.

Kitaplarınızla olduğu gibi, blog'unuzla da yeni tanıştım ve keyifle takip ediyorum, dahası; ilk blog yazım da size minik bir teşekkür mektubudur :)Başarılarınızın devamını diliyorum Yekta Bey, sevgi ve saygılarımla.

bir yorum bırakın